Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha29) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: edit
ky: түзөт
