Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha30) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Comment
mg: Heviteny
