Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha30) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
