Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha30) - en to te translation catalogue (43 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Link
te: లింకు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Summary
te: సారాశం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Post
te: టపా

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Code
te: కోడ్

en: Topic
te: విషయం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: Comment count
te: వ్యాఖ్యల సంఖ్య

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
