Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha31) - en to be translation catalogue (58 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Comments
be: Каментары

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: none
be: няма

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: Manage
be: Кіраваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Post
be: Допіс

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Media
be: Мультымедыя

en: Code
be: Код

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Topic
be: Тэма

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Apply
be: Ужыць

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Comment count
be: Колькасць каментароў

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
