Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha32) - en to hy translation catalogue (45 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: none
hy: ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: View
hy: Դիտել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Post
hy: Գրառում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Code
hy: Կոդ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Topic
hy: Թեմա

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Last comment author
hy: Վերջին մեկնաբանությունը հեղինակ

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-
