Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha33) - en to et translation catalogue (83 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: Section
et: Sektsioon

en: Manage
et: Halda

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Post
et: Postitus

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Topic
et: Teema

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Search fields
et: Otsingu väljad

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: User Profile
et: Kasutaja profiil

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Apply
et: Rakenda

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Admin
et: Administraator

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Last comment author
et: Viimase kommentaari autor

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
et: Vali väli (väljad) millest automaatjätkamise vidinaga otsitakse.

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Returns results as a PHP array of labels and rendered rows.
et: Tagastab tulemused siltide ning renderdatud ridadega PHP massiivina.

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?
