Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha7) - en to hu translation catalogue (62 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Manage
hu: Kezelés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Post
hu: Tartalom

en: Revisions
hu: Változatok

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Changed
hu: Módosítva

en: User Profile
hu: Felhasználói profil

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Webform
hu: Űrlap

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Join group
hu: Csatlakozás a csoporthoz

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Delete all revisions
hu: Összes korábbi változat törlése

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Manage Content
hu: Tartalom kezelése

en: Renderer
hu: Megjelenítő

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Create @type
hu: @type létrehozása

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: Default renderer
hu: Alapértelmezés szerinti megjelenítő

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása

en: Adds %type content to groups both publicly and privately.
hu: %type típusú tartalom hozzáadása publikus és privát módon.

en: Join group %label
hu: %label csoporthoz való csatlakozás

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.
