Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha15) - en to ca translation catalogue (78 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Manage
ca: Gestiona

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Post
ca: Enviament

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Comment
ca: Comentari

en: Location
ca: Localització

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Calendar
ca: Calendari

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Community
ca: Comunitat

en: Topic
ca: Tema

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Search fields
ca: Camps de recerca

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: User Profile
ca: Perfil d'usuari

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Join group
ca: Uneix-te al grup

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Admin
ca: Administrador

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Last comment author
ca: Autor del darrer comentari

en: Comment count
ca: Comptador de comentaris

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
ca: Seleccioneu el(s) camp(s) on es buscarà a l'utilitzar el giny d'autocompletat.

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?

en: Adds users to groups as members.
ca: Afegeix usuaris a grups com a membres.
