Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha33) - en to kk translation catalogue (45 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Post
kk: Жазба

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Code
kk: Коды

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
