Flashpoint Community - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Manage
ar: تسيير

en: Event
ar: الحدث

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Calendar
ar: التقويم

en: Events
ar: الفعاليات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
