Flashpoint Community - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Event
bs: Događaj

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Events
bs: Događaji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
