Flashpoint Community - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Calendar
cy: Calendr

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Event Date
cy: Dyddiad Digwyddiad
