Flashpoint Community - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Manage
hu: Kezelés

en: Event
hu: Esemény

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Desc
hu: Csökk

en: Calendar
hu: Naptár

en: Events
hu: Események

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Event Date
hu: Esemény dátuma

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
