Flashpoint Community - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: Manage
id: Kelola

en: Event
id: Acara

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Calendar
id: Kalender

en: Events
id: Acara

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun
