Flashpoint Community - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Calendar
kn: ದಿನಸೂಚಿ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
