Flashpoint Community - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک
