Flashpoint Community - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Event
pl: Termin

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Desc
pl: Malejąco

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
