Flashpoint Community - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Manage
ps: سمبالونه

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول
