Flashpoint Community - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক
