Flashpoint Community - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Manage
cs: Správa

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Desc
cs: Sestupně

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Events
cs: Události

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
