Flashpoint Community - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Event
el: Συμβάν

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Desc
el: Φθί

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Events
el: Γεγονότα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
