Flashpoint Community - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Manage
fa: مدیریت

en: Event
fa: رویداد

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Desc
fa: نزولی

en: Calendar
fa: تقویم

en: Events
fa: رویدادها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Event Description
fa: جزئیات رویداد

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
