Flashpoint Community - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Manage
gl: Xestionar

en: Event
gl: Evento

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Calendar
gl: Calendario

en: Events
gl: Eventos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar
