Flashpoint Community - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
