Flashpoint Community - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Manage
nl: Beheren

en: Event
nl: Evenement

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Calendar
nl: Kalender

en: Events
nl: Evenementen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Asc
nl: Oplopend
