Flashpoint Community - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque
