Flashpoint Community - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།
