Flashpoint Community - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Manage
fr: Gérer

en: Event
fr: Évènement

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Calendar
fr: Calendrier

en: Events
fr: Évènements

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Event Date
fr: Date de l'évènement

en: Master
fr: Principal

en: Manage Events
fr: Gestion des évènements
