Flashpoint Community - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по
