Flashpoint Community - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Block
am: ጥምር

en: Sort by
am: ደርድር
