Flashpoint Community - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Manage
az: İdarə et

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
