Flashpoint Community - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Manage
be: Кіраваць

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
