Flashpoint Community - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Manage
ca: Gestiona

en: Event
ca: Esdeveniment

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Calendar
ca: Calendari

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre
