Flashpoint Community - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Manage
he: ניהול

en: Event
he: אירוע

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Desc
he: יורד

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Events
he: אירועים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
