Flashpoint Community - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Event
hr: Događanje

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Desc
hr: Silazno

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Event Date
hr: Datum događanja

en: Asc
hr: Uzlazno
