Flashpoint Community - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
