Flashpoint Community - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Manage
is: Stjórnun

en: Event
is: Viðburður

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Calendar
is: Dagatal

en: Events
is: Viðburðir

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
