Flashpoint Community - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Manage
ja: 管理

en: Event
ja: イベント

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Desc
ja: 降順

en: Calendar
ja: カレンダー

en: Events
ja: イベント

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
