Flashpoint Community - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
