Flashpoint Community - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Manage
ro: Administrați

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Desc
ro: Descendent

en: Events
ro: Evenimente

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
