Flashpoint Community - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok
