Flashpoint Community - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar
