Flashpoint Community - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Manage
sv: Hantera

en: Event
sv: Händelse

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Calendar
sv: Kalender

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
