Flashpoint Community - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
