Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Group
de: Gruppe

en: Action
de: Aktion

en: updated
de: aktualisiert

en: Message
de: Benachrichtigung

en: User
de: Benutzer

en: Announcement
de: Ankündigung

en: posted
de: schrieb
