Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Content
no: Innhold

en: Group
no: Gruppe

en: Action
no: Handling

en: updated
no: oppdatert

en: Message
no: Melding

en: User
no: Bruker
