Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Group
uk: Група

en: Action
uk: Дія

en: updated
uk: оновлено

en: Message
uk: Повідомлення

en: User
uk: Користувач
