Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha10) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Action
af: Aksie

en: updated
af: opgedateer

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
