Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha10) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Action
mn: Үйлдэл

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан
